اخذ اقامت در عمان

شرایط دریافت اقامت در عمان

جهت اخذ اقامت  در عمان ازچند طریق میتوانید اقدام کنید:

1-  ویزای توریستی : این ویزا مختص توریستها ،تجار و بازدیدهای کوتاه مدت است .به محض ورود در فرودگاهها و بنادر صادر میشود. با ارایه مدارک از سوی شما و پرداخت مبلغی بسیار ناچیز ویزای 14 روزه صادر میشود که فقط یکبار قابل تمدید است.

2- ویزای کاری: افراد 21 تا 60 ساله خارجی واجد شرایط اخذ ویزاهای کاری هستند که با ارسال دعوتنامه از طرف کارفرمای خود و مجوزکاری رسمی که از طرف مدیر کل اداره کار عمان صادر شده است ،ارایه میشود.

3-خرید ملک: سلطنت عمان در مناطق موسوم به گردشگری با خرید ملک به افراد خارجی اقامت 99 ساله اعطا میکند.  ( لازم به ذکر است اقامت بلند مدت به معنای دریافت پاسپورت عمانی نمیباشد)

4- ثبت شرکت – عموما افرادی وارد فرآیند ثبت شرکت در عمان می‌شوند که قصد فعالیت اقتصادی در این کشور دارند .

ثبت شرکت در عمان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در عمان ، همگی امکان پذیر می باشد

5-  ویزای دانشجویی یا تحصیلی: در صورتیکه قصد تحصیل در یک دانشگاه یا مدرسه عمانی را داشته باشید باید ویزای دانشجویی اخذ کنید.که نیازبه یک اسپانسر (دانشگاه یا مدرسه بعنوان اسپانسر شما معرفی خواهد شد) معمولا مدت زمان ویزای دانشجویی دو ساله و قابل تمدید میباشد.

برای مشاوره تخصصی اقامت عمان، همین حالا با ما تماس بگیرید.
ما بهترین راهکارها را به شما ارائه خواهیم داد.
02146136754

جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید

فهرست